Ostatecznym polem bitwy dla marketingu jest umysł i im lepiej zrozumiesz, jak działa umysł, tym lepiej zrozumiesz, na czym polega pozycjonowanie.Jack Trout
 

Pozycjonowanie stron i sklepów www
On-Page SEO i Off-Page SEO

 
Pozycjonowanie i optymalizacja stron oraz e-commerce pod kątem popularnych wyszukiwarek

Czy Twoja marka jest rozpoznawalna w Internecie? Czy Twoja strona jest znajdowana w wyszukiwarkach pod słowami kluczowymi określającymi Twoją działalność, usługi lub produkty? Czy w wirtualnym świecie potencjalny klient trafia właśnie do Ciebie? Firma ITCore zbuduje i umocni świadomość Twojej marki w e-świecie dzięki profesjonalnej usłudze SEO. Skrót SEO wywodzi się z języka angielskiego "Search Engine Optimization" i oznacza "Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych".

Usługę SEO można podzielić się na dwa podstawowe procesy:

  • On-Page SEO, optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek
  • Off-Page SEO, zabiegi wykonywane poza witryną w celu jej umocnienia, a także zwiększenia świadomości marki

Te zabiegi doprowadzą do wypozycjonowania Twojej strony i marki w Internecie. Pozycjonowanie stron, sklepów Internetowych odgrywa istotne znaczenie w pozyskiwaniu klienta. Każdy, kto chce zdobyć jakąś informację lub dokonać zakupu i zaczyna swoje poszukiwania w popularnych wyszukiwarkach, może stać się Twoim potencjalnym klientem. Pozostaje jedna kwestia: ten klient musi Cię znaleźć i tu decydującą rolę odgrywa pozycjonowanie. SEO z firmą ITCore to pewność zwiększenia wizyt na Twojej stronie internetowej. Dodatkowo dzięki Google Analytics masz możliwość śledzenia ruchu na Twojej stronie i dowiesz się, pod jakimi hasłami znajdywana jest Twoja strona, która z podstron jest najatrakcyjniejsza oraz poznasz profil swoich odwiedzających. Te informacje pozwolą Ci lepiej dostosować ofertę dla swoich stałych oraz przyszłych klientów.

 

Zapoznaj się z ofertą pozycjonowanie stron >>