Internet jest jak przypływ. Zaleje przemysł komputerowy i wiele innych, zatapiając tych, którzy nie nauczą się w nim pływać.Bill Gates
 

Hosting stron i sklepów www
Hosting redundantny

 
Szybki oraz bezpieczny hosting www. Serwery firmy ITCore to solidny fundament dla Twojej działalności w e-świecie.

Świetnie wykonana strona www lub przejrzysty sklep internetowy nie są wiele warte bez solidnego fundamentu jakim bez wątpienia jest hosting. Ta podstawowa usługa ma kluczowe znaczenie dla obecności Twojej firmy w Internecie. Nikt nie chce, aby jego biznes miał ciągłe przestoje przez wolno i niestabilnie działające serwery, na których to właśnie Twoja strona lub sklep www jest hostowana. Stawiając na nasze usługi hostingowe możesz być pewny, że Twoja strona będzie działać:

  • stabilnie
  • szybko
  • niezawodnie

Dlaczego? Posiadamy system redundancji serwerów, co zapewnia niezawodność i ciągłość hostingu stron i sklepów internetowych. Najlepszym dowodem jakości naszych usług są nasi zadowoleni, wieloletni klienci, którzy nie muszą się już martwić o sprawy techniczne. Zostaw je lepiej nam!
Oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne, pomoc w instalacji, konfiguracji oraz migracji stron i sklepów www na serwery firmy ITCore.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi stałymi pakietami hostingowymi. Jednocześnie jesteśmy otwarci i gotowi do stworzenia indywidualnej oferty, dostosowanej dokładnie do Twoich potrzeb.

 

Zapoznaj się z ofertą hosting stron i sklepów www >>