Skręćmy w lewo, gdy konkurencja idzie w prawo.Clyde Fessler
 

Online Marketing
Promocja firmy w Internecie

 
ITCore wypromuje Twoją firmę w e-świecie. Skuteczna usługa Online Marketing wyniesie Twoją markę na szczyt w wynikach wyszukiwania Google.

Skuteczny marketing to podstawa każdej nowoczesnej firmy. Online Marketing obejmuje wszystkie działania marketingowe, które mają na celu zwiększenie ruchu na Twojej stronie, sklepie internetowym oraz wypromowaniu Twojej firmy w Internecie. Istnienie i reklama w wirtualnym świecie, posiadanie własnego serwisu internetowego to gwarancja zwiększenia sprzedaży usług i produktów Twojej firmy. Ważne jest, aby Twoja strona, sklep były znajdowane i chętnie odwiedzane, a oferta przejrzysta i możliwa do odnalezienia w popularnych wyszukiwarkach internetowych. Odpowiedni Online Marketing to pewność, że potencjalny klient trafi właśnie do Ciebie, a Twoja marka będzie rozpoznawalna w cyfrowym świecie.
Firma ITCore posiada kilkuletnie doświadczenie na rynku marketingu internetowego i z powodzeniem prowadzi kampanie dla większych i mniejszych przedsiębiorstw. W osiągnięciu konkretnych celów biznesowych nasz zespół oferuje następujące usługi w temacie Online Marketing:

  • pozycjonowanie stron www oraz sklepów internetowych
  • optymalizacja kodu i treści pod kątem marketingu internetowego (SEO)
  • kampanie reklamowe Google AdWords (SEA)
  • przesyłanie raportów SEO oraz SEA

 

Zapoznaj się z ofertą Online Marketing >>