Prywatność człowieka jest rzeczą świętą. Milan Kundera
 

Polityka Prywatności

 

1. Informacje ogólne

Podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie danych użytkownika uzyskanych za pośrednictwem witryny itcore.com.pl jest firma ITCore Bogusz Kotarski Kompleksowe Usługi Informatyczne.
ITCore zapewnia prywatność osób odwiedzających stronę firmy, a wszelkie dane są traktowane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku.

2. Dane użytkowników

A. Dane zbierane automatycznie:

Dane użytkowników odwiedzających witrynę ITCore są gromadzone automatycznie na serwerach będących własnością firmy. Przechowywane są informacje o parametrach połączenia: adres IP, rodzaj przeglądarki internetowej, rodzaj systemu operacyjnego, oznaczenia czasu. Dane te są przetrzymywane w celach statystycznych.
Firma ITCore używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.

B. Dane uzyskane podczas wypełniania formularza kontaktowego:

W przypadku próby nawiązania kontaktu użytkownik proszony jest o podanie imienia, nazwiska, nazwy firmy, adresu e-mail lub numeru telefonu. Informacje pochodzące z formularza wykorzystywane są w celach realizacji zapytania.

3. Wykorzystanie zgromadzonych danych

Firma ITCore gromadzi i przetwarza uzyskane dane w celach statystycznych, a także w celu komunikacji z klientem. Dane są udostępniane osobom trzecim w następujących przypadkach:

  • kontrola Generalnego Inspektoratu Danych Osobowych
  • na wyraźną zgodę użytkownika

4. Kontakt z użytkownikiem

Pracownicy firmy ITCore mogą skontaktować się z potencjalnym klientem drogą mailową lub telefonicznie na podstawie zebranych danych. W celu usprawnienia komunikacji z klientem wszystkie korespondencje mailowe są przechowywane na serwerach firmy ITCore.

5. Zmiany w danych osobowych użytkownika

Użytkownik posiada prawo do uaktualnienia, zmiany lub rezygnacji z przetwarzania danych. W tym celu należy skontaktować się z biurem.

6. Bezpieczeństwo danych

Dane przechowywane są na serwerach będących własnością firmy ITCore, a wgląd do nich ma niewielka ilość pracowników, w tym główny administrator serwerów. ITCore zapewnia bezpieczeństwo danych na poziomie rozwijających się technologii informatycznych.

7. Przechowywanie danych

Dane klientów oraz użytkowników odwiedzających witrynę ITCore są przechowywane do czasu użyteczności wykorzystania ich w celach statystycznych oraz do komunikacji z potencjalnym klientem. Po upływie terminu użyteczności dane są regularnie usuwane z serwerów.

8. Witryny zewnętrzne

Strona internetowa itcore.com.pl posiada łącza do witryn zewnętrznych, które nie są obsługiwane przez firmę ITCore. W związku z powyższym ITCore zastrzega sobie rozdzielność prawną i nie jest odpowiedzialna za politykę prywatności stosowaną przez właścicieli tych witryn.

9. Zmiana polityki prywatności

Aktualna polityka prywatności została wprowadzona z dniem 1 października 2015 roku. W przypadku jakichkolwiek zmian Firma ITCore przedstawia najnowszą wersję na swojej stronie oraz archiwizuje poprzednie zapisy dotyczące polityki prywatności.

W celu jakichkolwiek zastrzeżeń lub skarg związanych z ochroną danych osobowych prosimy o kontakt z biurem.

Dane kontaktowe

 
 
Biuro